همکاران پت!

یه همکاری دارم که یه خانم نسبتا مسنه! (البته الان وروجک میاد تو کامنت دونی میگه اون که یه دختر خانم نوجوونه!!!) بعد این خانم کلا تو یه فاز دیگست. یعنی گاهی در اوج عصبانیت یه چیزی میگه که من خندم بند نمیاد. یا مثلا درددل که میکنه که کلا چند دقیقه بیشتر نمیتونم جلوی خودم رو بگیرم. البته اینم بگم که بسیار با تجربه ست و از همین حرفای به ظاهر با مزه اش من کلی چیز یاد گرفتم تا همین الانشم. چند روز پیش اومد یه سوالی از ماها که تو اتاق بودیم پرسید. بعد یه همکار دیگمون گفت که مطمئن نیستم بذار برات چک کنم و همینطوری که داشت رو اینترنت اون موضوع رو چک میکرد و با اون خانم صحبت میکرد دیدیم در بسته شد و اون خانم رفت به سمت دستشویی!!!! چند ثانیه بعد برگشت و هنوز داشت ادامه ی سوالشو میپرسید!!!!!

یه همکار دیگه هم دارم که یه پسر جوونه و کلا کارهاش بامزه ست. دیروز به مناسبت رفتن یه دوست مشترکمون رفته بودیم بیرون، برگشتنی دیدم هر چی میگم تند تند جواب میده و کلا عجله داره و هی داره ورجه وورجه میکنه! خلاصه رسیدیم به طبقه ی خودمون دیدم هنوز در آسانسور باز نشده دوید تو دستشویی! روزهای اولی که اومده بود با خانمه که این بالا گفتم شرط بستیم این بشر فقط 17 سالشه که البته حالا فهمیدیم یه خرده از بنده کوچیکتره! به ما چه که وقتی ماشین خریده بود از ذوقش داشت پرواز میکرد! یه طوری که از ماشینش مدام عکس میگرفت میذاشت رو اینترنت! (الان وروجک میاد میگه چه ربطی داره!؟ خیلیها هستند که دست میندازن گردن فرمون اتولشون عکس میگیرن میذارن تو فیس بوکشون خب!!!)

یه همکار دیگه دارم که کلا خیلی با حاله! ما که داریم میریم خونه اون تازه بیدار شده داره میاد سر کار! اینجام که هتل! کلا این بنده خدا روز و شبش به وقت استرالیاست!

یه همکار دیگه هم دارم که البته تو اتاق ما نیست ولی از روزی که دیدمش مدام داره استعفا میده بره! و البته منم این اواخر به این نتیجه رسیدم که درمان این پروژه استعفاست، فقط حیف که دیگه به هر حال قراردادم تهشه و استعفا دادن باعث خنده میشه فقط!!!! البته بماند که اوضاع اقتصادی اونقدر افتضاح هست که آدم میگه بسوزم و بسازم!!!!!! (الان مت میاد میگه خب اگه اوضاع انقدر خرابه بیا ولایت ما میذارمت سر کار!)

پست بعد چند تا از ماجراهای همکار اولیم رو براتون تعریف میکنم! البته اگه نمیرم تا اون موقع!

 

 

توجه داشتین که از بس وروجک و مت رو میشناسم واکنشهاشون رو هم میتونم حدس بزنم؟! اصلا هم پیش داوری نکردم! اصلا! حرفشم نزن! جون داداش ناراحت میشم! 

/ 14 نظر / 22 بازدید
نمایش نظرات قبلی
سکوت

موفق باشيد به من هم سر بزنيد خيلي زيبا بود

birooh

بی هیچ دلیل خاصی

محب ولایت

سلام از حضور گرم و صمیمی شما سپاسگزارم موفق باشید

محب ولایت

سلام راستی منظورتون رو متوجه نشدم حرفها مال من نیست مال بزرگانی است که به آنها عشق میورزم موفق باشید

حمید

با این تفاسیر جدا هتلیه این محل کار شما!... جاهای دیگه که کاملا دل به دل راه داره و کارمندان محترم با روسا همدلن!...یعنی تو دلت هم اسم استعفارو میاری غروب نشده یجوری استعفات میکنن که حال کنی!...رئیس شما تنها رئیسیه که انگار فامیل و همشهری بیکار نداره که با استعفا موافقت نمیکنه!

birooh

بی هیچ دلیل خاصی کلبه ام چشم انتظار شمعی ست ( بیاید شاد باشیم)

آرش پیرزاده

خوشحالم که باعث خنده ات شدم خوشبه حالت کاش منم تو همچین جایی کار می کردم