پرایوسی در استخر!

چندی پیش ما و مت و طلاجون و خانم والده تصمیم گرفتیم در یکی از دنیای موجهای آبی و صورتی خراسان تنی به آب بزنیم، و رفتیم که بزنیم و زدیم!

بعد از اینکه آب بازیمون اونجا تمام شد، میخواستیم دوش بگیریم اما فقط دو تا دوش خالی برای چهار نفرمون یافتیم. بین خودمون گفتیم که یکیمون بره تو یکی از دوشها خودش رو آب بکشه و بقیه خودشون رو تو اون یکی دوش بشورند و بعد یکی یکی تو دوش انفرادی آب کشی کنیم و بیایم بیرون. نوبت من که شد داشتم در خلوت خودم پشت گوشهام رو خوب کف مالی میکردم که دیدم یه خانم تپل قل خورد اومد تو کیوسک من زیر دوشی که من مشغول شستن خودم بودم!!!

گفتم خانم کجا؟! من رو نمیبینید؟! من اینجام!!!!

خانمه (با لهجه ی غلیظ که به سختی متوجه صحبتش میشدم): من دارم خودم رو همین گوشه میشورم، کاری به تو ندارم که!

من: من اینجا دارم خودم رو آب میکشم و سه نفر دیگه تو صف این دوش هستند!

خانمه: خب مگه چی میشه منم همین گوشه خودم رو بشورم؟!

من: خانم اینجا حمامه! آدم توش باید پرایوسی داشته باشه! راحت بتونه لباسش رو عوض کنه!!!

خانمه (در این مرحله شکل علامت سوال شده بود): ها؟! حالا باید چی کار کنم!؟ نمیشه این گوشه خودم رو بشورم؟! کاری بهت ندارم که!

در این وانفسا یه عده ای هم اومده بودند که در صورتی که مذاکرات خانمه و من به ثمر نشست، از سایر گوشه های کیوسک گرد استفاده کنند!!!! و صدای طلاجون و مت رو از کیوسک کناری میشنیدم که میگفتند پت با خودش چه فکری کرده به خانمه میگه "پرایوسی"؟! کلمه ی دیگه ای به ذهنم نرسید که بگم.

من: کاری که شما الان میکنید اینه که تشریف ببرید بیرون و تا من از اینجا نیومدم بیرون داخل نیاید! (چی کار کنم خب؟! همسن مامان بزرگم بود بنده خدا!)

خلاصه با یه حالت قهرآمیز دلشکسته من و کیوسک رو ترک کرد و من با خیال راحت به کارهام پرداختم. اما بعد که اومدم بیرون احساس میکردم مثلا آب جوی رو از همسایه پایینی دزدیده ام!!!!!

/ 3 نظر / 68 بازدید