عادات پت!

عرضم به حضورتون که طی پروسه ای علمی و خفن تصمیم بر این شد که در پست پیش روی شما اینجانب، پت، از عادات خوب و بد و خنده دار خودم بگم!

کلا من که سراپا خوبی هستم عادت هام هم کلهم خوبند، اما آدم مجبوره از بدیهاش هم بگه! یکی از عادت های بدی که دارم اینه که صاف و مستقیم حرفم رو میزنم. البته زمانی بدی این عادت مشخص میشه که مثلا شما ازم میپرسی این لباسم خوشکله؟ بنده به لباس و شما زل میزنم و میگم نه خیلی افتضاحه! در حالیکه مثلا میتونم بگم بد نیست! همچنین اگه لباست خوشگل باشه، ممکنه یهو وسط جمعیت خودم رو بهت برسونم که بگم لباست قشنگه! کلا صاف حرف میزنم دیگه!

خب دیگه همین یه عادت بد رو داشتم! بذارین از عادتهای خوبم بگم. عادت خوبم اینه که عموما برای کارهام برنامه ریزی دارم و وقتی چیزی خارج از اون برنامه رخ میده خوشم نمیاد! مثلا شبها قبل از خواب برنامه ی فردام رو مینویسم و اول هفته برنامه ی کل هفته رو. البته ممکنه مثلا خیلی از کارها رو خسته باشم یا حوصله نداشته باشم که انجام بدم، اما این برنامه رو مینویسم برای خودم دیگه!

عادت بامزه ام اینه که موقع راه رفتن اگه چیزی پام نباشه انگشت شستم رو به زمین عمود میذارم!!! البته دلیل علمی که پشت این عادت نهفته اینه که میترسم سوزن بره کف پام!!!!!!! شما به ربط کف پا و شست کاریت نباشه! یه عادت دیگه که دارم اینه که با خودم زیاد درد دل میکنم! مثلا شب ممکنه به خودم بگم "پت! دیر وقته! بگیر بخواب که صبح کلی کار داری!" و بعد مثلا می خوابم، صبحش که پا میشم میگم "پت! پاشو دیرت میشه ها!"

یه عادت دیگه هم دارم که نمیدونم خوبه یا بده یا خنده داره، اما وقتی مثلا یک داره باهام حرف میزنه که خوشم نمیاد یا مثلا یه سوالی میکنه که به نظرم بهش ربطی نداره یا کلا شرایطی پیش میاد که دوست ندارم، راه میوفتم میرم!!!! اینو خودم متوجهش نبودم تا چند سال پیش یکی بهم گفت که چند سال قبلش ازم یه سوال کرده بوده و من بدون هیچ توجهی راهمو کشیدم از اتاق رفتم بیرون انگار نه انگار که خانی اومده و خانی رفته و کسی چیزی پرسیده!!! البته بعدا که فکرشو کردم دیدم یادم میاد ازم سوال بی ربطی پرسیده اما یادم نمیومد بعدش چی شده بوده!

عادت و اخلاق زیاد دارم ولی فعلا همینا یادم میاد! آلزایمره و پیری دیگه!

/ 22 نظر / 19 بازدید
نمایش نظرات قبلی
صدرا

سلام خوبین؟ اینایی رو که گفتی همشون جزو عادات خوبن جالب بود منم سعی میکنم از این به بعد کمی از اینا رو در زندگی یشتر مراعات کنم مخصوصا اون قسمت برنامه ریزی روزانه و هفتگی

ماشا

سلام دوست من. واتوره با عصر بلند انتظار به روز است. چشم به راه قدمهای شماییم.

الهه

سلام پت جونم خیلی کم پیدایی بابا آپم سر بزن [قلب]

عطیه

سلام پت از اینایی که نوشتی میشه فهمید ادم جالبی هستی وصد البته بامزه به منم سر بزن خوشحال میشم فعلا بای...[ماچ]

نازنین

یه جند وقت بود اینجارو گم کرده بودم خداروشکر پیدا کردم

الهه

شما چرا دیگه جواب کامنت نمیذاریییییییییییی؟ هان؟هان؟هان؟هان؟[عصبانی]

آرمان

درود و صد درود پت مت جان همیشه موفق و پیروز باشید بدرود[لبخند]

behzad

سلاااااام چطوری ؟ [گل]

مائده محسنی

سلام بر پت عزیز... خیلی حظ بردیم از مطالب و عاداتتون چون ما هم به همین سیاق میزییم... عالیست..