سوتی جدید!

عرضم به حضورتون که ما پشت سر هم و به صورت مداوم سوتی میدهیم اساسی!... اما چون حافظه ی بلند مدتمان در بهترین حالت ٣ ثانیه ست، آنها را به دست فراموشی میسپاریم که سر راهش برسون مهد کودک!!!!

امروز صبح به صورت ترمیناتور-وار خودمو از لایه ی در قطار انداختم تو... همین که سرمو بالا آوردم تا به مشوقان خسته نباشید بگم، دیدم وسط جمع سه پسر بچه ی مدرسه ای که دارن روزنامه مطالعه میکنن!!!! فرود آمده ام!... لبخند فاتحانه ای زدم! و بعد سعی کردم کمی از روزنامه رو بخونم که نخونده از دنیا نرم.... که دیدم بحث فوتبال و سیاه و سفید و سبز و صورتیه و بیخیال ماجرا شدم!... موبایل محترم رو در آوردم که موزیک گوش بدم... میخ گوشیه و اینارو گذاشتم و موزیک مورد علاقه رو یافتیدم و رفتم تو حس!!!! حالا یکی ندونه خیال میکنه دارم بتهون گوش میدم!... خلاصه نمیدونم چی شد که هوس کردم صداشو زیاد کنم، زدم میخ رو از جاش در آوردم!!!! یه لحظه احساس کردم چقدر جو صمیمی شده و صدا کلا انگار تو محیطه!!!! اصولا اینطور مواقع به جای اینکه دستپاچه بشین باید صدارو کم کنید دیگه!.... مام بعد از چند دقیقه که دیگه آخرهای آلبوم بود این کارو کردیم!!!!!

و هم اینک توجهات شمارو جلب میکنم به بخش هایی از سخنان قصار که در طول این همه سال زندگی کردن به دست آوردم!...

- صدای منو در نیار که دهنم پره!!!! این جمله استعاره از این داره که من خیلی حرف برای گفتن دارم و ربطی به خوراکی جات نداره!....

- شرم کم!... یعنی وقتی محلم نمیذاری من شرم رو کم میکنم و رفع زحمت میکنم!

- وقتی من حرف میزنم تو حرف نزن، وقتی من حرف میزنم میکروفن رو ازم بگیر!!!! گوینده دچار توهم شده چون به جز نمکدون چیزی تو دستش نبود وقتی اینو گفت!!!!

- و در نهایت امروز صبح استاد محترم فرمودن که دیگه حافظه ام داره کم میشه احساس میکنم پیر شدم... و بنده در جواب فرمودم، من همین حالاشم حافظه ی خوبی ندارم.... و ایشون برای دلداری (!!!!) اضافه کردن، خب پس تو خیلی زنده نمیمونی!!!!

/ 51 نظر / 11 بازدید
نمایش نظرات قبلی
پسر خوانده

راستی ارتش هم ما رو دیپورت کرد[خنده]........گفتن جا نداریم برید اردیبهشت بیاین

محمد!

می شه، چرا نشه؟ اصلاً سخت نیست. مانی هم حتی درست کرده. فقط مال اون یه کوچولو تهش چسبید [نیشخند] فقط ببخشید که اینقدر دیر شد. [گل] مامان می گه اگه فر داری 200 درجه بگذار و نیم ساعت. اگر هم ماکروفر داری که برنامه اتوماتیک برای کیک نداره، رو پخت ترکیبی بگذار ( نمی دونم انگلیسیش چی می شه ) و زمان همون 14 دقیقه. تو فیلم یه اشتباه کوچیک تو فشار دادن دکمه ها شده بود که زمان اشتباهی 9 دقیقه ثبت شده بود، همون 14 دقیقه ی دوم درست بود.

آرش

سلام آهــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــی من آپ کردم البته بازم انگلیسیه ها ...... [نیشخند] به زبان اجانب و بیگانه ها و مریخی ها آپ کردم به زیان بلاد کفر ...... [نیشخند] منتظرتم ها منتظرم نذاری ها نظر هم یادت نره دیکشنری هم بیاری بدک نیست ..... البته شاید نیازت هم نباشه [پلک][نیشخند][چشمک] [گل]

امید

مطمئنی؟ Or maybe should I say dont take that whit yourself! youare not in that kind? are you? [فرشته]

نادرنریمان

اول بسی خنده نمودیم زین سوتیان ! دویوم روحمان شاد گشت ! سیوم خودمان دائره المعارف سوتی هستیم !

مريم

salam nafas az daste kar haye to vaghti khateraheto mikhonam koli mikhandam[قلب]