ایالت خودمختار خودگردان پت آباد!

از اونجایی که پت میتواند تبدیل به موجودی خودگردان و خودمختار گردد، میخوام یه خاطره از ایام طفولیتم براتون به رشته ی تایپ در بیارم! 

تصور کنید 9-10 سالم بود و ایام الله 22 بهمن!!! ایام جوونی و جاهلی و خامی بود دیگه به هر حال! هر موضوعی که میتونست درس رو تبدیل به موسیقی (ولو از نوع حماسیش و خونین مالینش!) بکنه از نظر ما مقبول بود! فکر کنم مثلا کلاس سوم یا چهارم بودم اون موقع. مربیمون اومد به یه سری از بچه های سالهای مختلف گفت که بیاین برای این روز خجسته برنامه آماده کنیم. من بودم و یه سری جقل مقل یه سری همسن و یه سری بزرگتر از خودم، مثلا اول راهنمایی و اینا. 

داشتیم برنامه ای که مربیمون داده بود رو مرور میکردیم که دیدیم یه جاییش با سلیقه ی ما جور نیست. به مربیمون اعلام کردیم که ما (یعنی پت) از این خوشش نیومده، عوضش بنمایید!

اوشون هم فرمودند همینی که هست.

ما فرمودیم نمیشه باید عوضش کنید.

فرمودند که اگه زیادی اعتراض کنی برنامه کنسل میشه.

فرمودیم شما کنسل کن، ما برنامه ریزی خودمون رو اجرا میکنیم!!!! شمام تماشاچی!

فرمودند که کنسل یعنی کنسل! انقدر حاضر جوابی هم نکن!

آخرش یادم نیست چی شد. اما احتمالا با پادرمیونی سال بالایی ها ختم به خیر شد. یه طوری که مربیمون هم زیاد حرص نخورد. مام رضایت دادیم دیگه! بعله! بزرگواری نمودیم!

چند روز بعد پدرمان ما رو صدا فرمودند که روز یوم الله شما در مدرسه چه کردی!؟ مام ماجرارو تعریف کردیم. و بعد پدرمان بهمون فرمودند که بعله! مربیتان با ما تماس گرفته بودند و از دست شما شکار بودند!!!!!

دلمان برای پدرمان سوخت. چند بار دیگه هم از این تماس ها حاصل شده بود، بنده خدا بین فرزند و مربی فرزند مونده بود!

/ 15 نظر / 54 بازدید
نمایش نظرات قبلی
شاهدخت سرزمین ابدیت

خوب است دیگر...خوب است شیطنت های مدرسه کلی شیرین است ما هم از این خامی ها بس انجام میدادیم در مدرسه[خنده] یادش بخیر چقده خودمون و واسه نمایندگی شورای مدرسه تیکه تیکه می کردیم[زبان]

latife

Aval salam dovom sale not mobarak.eyval afarin ma dorane tofoliat faghat aaaar mizadim dorane talaiee dashty to

عطا

سلام پت عزیزم سال نو ت مبارک خانم.از ته ته قلبم برات بهترینها رو آرزو میکنم. برای حودت و خانوادت و همه ی کسانی که دوسشون داری سلامتی در درجه اول و شادی و موفقیت و نیک بختی رو آرزو میکنم. امیدوارم توی این سال جدید به هدفهات برسی و همیشه ی همیشه لبخند روی لبات باشه دوست من.

عطا

خودت داوطلبانه لپت رو بیار جلو من بکشم...

عطا

آخ بدونی چه عیدی ای برات در نظر گرفتم....... ....... ........ .......... اصلآ ولش کن.تو که دستت بهش نمیرسه ، فقط دلت هی آب میشه! [نیشخند]

عطا

نه ، من دلم نمیاد نگم بهت ، یه کیلو شکلات "مرسی " فندقی که وسطش مایع شکلات تلخ هستش [خوشمزه][عینک][راک].....

عطا

به یادت قول میدم همش رو یه نفس بخورم و بازم به یاد خودت به هیچ کی هم ندم [نیشخند]!!

عطا

سال نوت مبارک پت عزیزم

عطا

پدر گرام ما هم از این دوراهی ها زیاد کشیده از دست من..