خاطرات پت و مت از زبان پت

فشیون پسرونه!

هه ل علیکم و رحمت الگاد فی الجمیع الفرندز!

امروز گفتم حالا که رمز فشیون شدن دخترا رو لو دارم رمز پسرونه اشم بگم!....

برای اینکار ابتدا به یک عدد عنصر مذکر نیاز داریم چون خودمون که نیستیم باید از یکی استفاده کنیم!... طرف باید از خداشم باشه!

ابتدا از مو شروع میکنیم که تا وقتی به کفش میرسیم موهاش جا افتاده باشن!... مقداری نوشابه رو تو قابلمه میریزیم و تفت میدیم تا خوب قوام بیاد و کمی سفت بشه!... نکته ی خیلی مهم اینکه ما روشمون کاملا بهداشتی و علمیه... بعد از اینکه نوشابه سفت شد با دستکش میمالیم به موها.... وسط موهارو به سمت عقب شونه میکنیم و کنارهارو به سمت بیرون،‌ کمی سیخ سیخ!... توجه کنید که اگه قبلا موهارو حنا گذاشتین از فانتا استفاده کنید! و اگه میخواین هایلایت داشته باشه از سون آپ!....

موهارو به همین حالت میذارین خوب جا بیوفته و میریم سراغ بلوز.... برای بلوز سعی کنید از بلوزهایی که مواد نایلونی بیشتر دارن استفاده کنید چون اینطوری نوعی عطر هم به صورت طبیعی ایجاد میشه!!!! بلوز های مردونه ی طوسی که راه های نقره ای و طلایی  داشته باشن همیشه چند قدم از آخرین مد جلوتر هستند!... یکی از آستین ها رو تا بزنید تا آرنج اون یکی رو تا نزنید! اینطوری دمای بدن متعادل نگه داشته میشه....

هیچوقت حتی تو برف شلوار بلند نپوشید!... شلوارک رو برای فشیون بودن گذاشتن از اول... اگه یکی بهتون گفت تو این برف سردت نمیشه با شلوارک، میتونین جواب بدین که ما تو مسکو و هاوایی هم با همین شلوارک صبحا میرفتیم تو صف نون سنگک!... دیگه همه الان میدونن که شلوار پاره مد هست، برای همین بهتره که زانوی شلوارکتون رو کمی هم پاره کنید... دقت کنید که حتما کمی پایین تر از زانو باشه! چون بالاتر اگه باشه به هر صورت خطرناکه دیگه... ممکنه مثلا مبارزه با بد حجابی بگیردتون! مام که مسئولیت ناپذیر!

خلاصه میتونین یه جفت جوراب سفید کلفت هم بپوشید که گرم نگهتون داره.. از این جورابا که برای فوتبال هم گاهی میپوشن میتونین استفاده کنید... اما کفشتون حتما مشکی و سفید چرمی باشه، از اینا که جلوش دون دون داره!... 2-3 سانت هم پاشنه داشته باشه که دیگه بی انتها فشیون میشید!

فاینال تاچ... فارسیش چی میشد؟!!!... یه کمربند گوچی کرم-قهوه ای از سر کوچه مهران به نرخ سه تا صد تومن بخرید و به شلوارکتون ببندین!... توجه کنید که جلوی بلوزتونو بذارین تو شلوارتون تا مارک گوچی بزنه بیرون!... بقیه ی کمربند رو حتما زیر بلوزتون بپوشونید چون تابلو میشه که سه تا صد تومنه!

اکنون حاضرید شما!... میتونین تشریف ببرید گردش!

بای بای هانی!

+ پت ; ٥:۱٤ ‎ب.ظ ; ۱۳۸٧/۱٠/٦
comment نظرات ()